Courses

دوره‌ی آموزش تخصصی رنگ و لایت مو

این دوره به دو بخش اصلی تئوری و عملی برای آموزش تمام اطلاعات و تکنیک‌های رنگ و لایت مو تقسیم شده است. پس از آموزش یک ساعت مباحث تئوری، مابقی آموزش به شکل ترکیبی عملی و تئوری پیش خواهد رفت. در عین حال مدیریت انتظارات مشتری، برنامه‌ریزی از نقطه‌ی شروع تا رسیدن به هدف مطلوب، در نظر گرفتن گزینه‌ی جایگزین در صورت تغییر نظر مشتری نیز آموزش داده خواهد شد. این دوره زیر نظر برترین متخصصان و کارشناسان این زمینه تدریس می‌شود.

تعداد جلسات

ده‌جلسه یک‌ساعته

مقطع

مبتدی و پیشرفته

قیمت

تومان۹.۵۰۰.۰۰۰

مدرک معتبر

سازمان فنی و حرفه‌ای

مقدمه

: اولین قدم برای تبدیل شدن به یک متخصص حرفه‌ای در زمینه رنگ و لایت مو توسعه‌ی دانش پایه در خصوص تئوری رنگ‌ها است. تئوری رنگ پایه‌ی شناخت فرمول‌هاست. می‌توان گفت فقدان اطلاعات در مورد چرخه‌ی رنگ تقریبا دستیابی به فرمول مورد نظر را غیر ممکن می‌کند. به عبارت دیگر رنگ و لایت مو بدون دانش تئوری رنگ‌ها یک فرمولاسیون کورکورانه خواهد بود. در دوره‌ی تخصصی رنگ و لایت مو آکادمی شاملو علاوه بر آموزش انواع تکنیک‌های اجرایی، با تمرکز بر دانش پایه، جزئیات کاربردی و تمام آنچه برای پیشروی در این مهارت احتیاج است را می‌آموزیم.

پیش نیاز

دوره‌ی آموزش تخصصی رنگ و لایت مو آکادمی شاملو به پیش نیاز علمی احتیاجی ندارد. اشتیاق به آموزش، پشتکار و تعهد کاری تنها لازمه شرکت در این دوره‌ی آموزشی است.

مواد اولیه

ابزار و وسایل اولیه مورد نیاز در قالب پک‌های آموزشی به هنرجویان ارائه می‌شود. هزینه پک‌ها بر عهده‌ی هنرجو است و به صورت جداگانه دریافت خواهد شد.