مسیری پر از زیبایی

هر آغازی پر از فراز و نشیب و داستان‌های بی‌شماره. ما، یعنی شاملو بیوتی هم از این قاعده مستثنی نیست. از شروع تا به اینجای کار راه طولانی را پشت سر گذاشتیم اما این مسیر پر بود از زیبایی و این زیبایی ما را هر روز برای رسیدن به موفقیت مصمم‌تر کرد. از قدم اول نگاهمان را به امید عادت دادیم و صداقت و اعتماد را آویزه گوشمان کردیم. با تکیه به هم استوار شدیم و با همدلی رشد کردیم. افتخار می‌کنیم که در مسیرمان همراهان پرشور و حامیان پرتوانی کنارمان داشتیم که نقشی پررنگ در پیشروی شاملو بیوتی داشتند و دارند. همواره سپاسگذار لطف تمام این عزیزان هستیم.
راه بسیار است و جاده بی‌انتها، مسیر زیبای ما در کنار شما ادامه دارد…

History

داستان من

Story
از سال ۱۳۸۷

مجموعه شاملو بیوتی

فعالیت تخصصی ما در حوزه ترمیم مو از سال 1386 شروع شد و به مرور گسترش پیدا کرد. تمرکز بر سلامت مو و احیا موهای آسیب دیده اصلی‌ترین شاخه فعالیت این مجموعه است. هسته اولیه شاملو در اصفهان شکل گرفت و اکنون با افتتاح شعبه دوم در تهران به حرفه خود ادامه می‌دهد. پس از توسعه بازار کار ترمیم مو و انبساط تقاضا در این حوزه، تصمیم گرفتیم تخصص و تجربه سال‌های کاری را به اشتراک بگذاریم و از این رو آکادمی شاملو را تاسیس کردیم. امروز این آکادمی با برگزاری بیش از 10 دوره تخصصی در حوزه ترمیم مو، به عنوان یکی از پیشگامان آموزشی این عرصه فعالیت می‌کند.

مجموعه شاملو بیوتی

همکاری با شاملو بیوتی

همکاران ما، سرمایه‌های انسانی ما هستند. پیشرفت، ارتقا شغلی و ساخت آینده‌ای درخشان در کنار یکدیگر از اصول اولیه همکاری ماست. شاملو بیوتی با بیش از ... نفر دوست و همکار برای ساخت محیطی امن و پویا تلاش می‌کند. اشتیاق برای یادگیری، تلاش برای پیشروی و اخلاق از محورهای اصلی ما در مجموعه است. اگر شما هم مشتاق پیوستن به خانواده گرم شاملو هستید، لطفا از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.